Vtipy / KecList.cz

12. února 2010 v 20:18 | AnoNyMGIRL..! |  Sms, citáty apod.
Test
Před aulou se čekalo na test, který jsme psali jako druhá skupina. Vládla poměrně napjatá atmosféra, když náhle z auly vyšel mladý profesor, který tento předmět vyučuje. Jeden z mých spolustudentů za ním okamžitě vyběhl, v domnění, že jde o studenta, který si během testu odskočil na záchod a spustil na něj: "Ahoj, tak jaký to je? Co je v tom testu?"

Slečna u baru
Už notně nalitý týpek k holce stojící vedle u baru: "Slečno, vypadáte moc pěkně, můžu vám koupit nějaký pití?" - "Ne, myslím, že ne, ale díky." - "No to je škoda, a co kdybych vás teda rovnou vojel?"

Prsty
Rozhovor dvou kolegů: "Tomáši, jakou dírou to mám vyvrtat?" - "To je jedno." - "Víš co je jedno? Když si strčíš dva prsty do zadku a čuchneš k jednomu nebo k druhýmu, to je jedno!"


Sociálka
Asi šestiletý syn po příchodu z chaty, svirajíc v ruce hračku v podobe motorové pily: "Tatííí, tatííí, právě jsem přeříz tetu Anetu!" Otec se rozhlédl a pravil: "Tak teď jen doufám, že to neslyšela sociálka."

Paštika vs. Čurák
V tramvaji - teenager povídá jedné podobně staré, zmalované holce: "Paštika patří na chleba a ne na ksicht." Následoval výtlem kluků, načež se holka zamyslela a odvětila: "A čurák patří do píči a ne do tramvaje!"

Cíčko na WC
Jeden učitel načapal tři výrostky kouřit na školním WC. Komentoval to slovy: "Tady je mlha, že by se dala krájet", načež mu jeden z těch výrostků odpověděl: "Tak si ukroj a vypadni!"

Moje nohy = můj věk
Jednou jsem jel metrem z tréninku a nastoupila stará paní. Po chvíli stařenka poklepala na metalistu, který seděl a měl na uších sluchátka. Po asi třetím poklepání metalák sundal sluchátka a říká "Co je?" Stařenka: "Mladíku, pustil byste mě sednout?" Metalák se na ní zadívá a zahlásí: "Ne, já ty nohy budu ještě potřebovat!"

Rozhodčí potřebuje
Hráli jsme fotbalový zápas, byl první poločas a uplynulo teprve asi 10 minut a rozhodčí najednou zapískal jako že konec. Všichni se na něj samozřejmě podívali a ptali se, co se děje a on: "Jdu se vysrat."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama