Diary - Leden 2010

Dobré ráno

27. února 2010 v 10:11 | AnoNyMGIRL..!
Ahoj, zlatka, dneska asi něco přihodím, včera se tu nic neobjevilo stejně, jako předevčírem, tak vám to nějak vynahradím, jen musím přijít na to, co by se sem dalo hodit..možná nějakou povídku, nebo obrázky..mmm na ty nemám náladu..no uvidí se, káždopádně, hezké ráno, doufám, že jste se pěkně vyspali a nevzbudil vás sourozenec s nenormálně hlasitým dupáním a boucháním dveřma ;),

Život je děvka, které to furt chce..!!

24. února 2010 v 15:07 | AnoNyMGIRL..!
Hi, honeys! Jak dneska?

Já nic moc..Ve škole nuda, doma nuda, nejsou lidi...není co povídat. Samý blbosti..

Jenom se vám dneska ozívám a pak něco přihodím.. ;) p

Suddenly I'm famous,..

22. února 2010 v 19:48 | AnoNyMGIRL..!
Článek píšu podruhé!! Začnu si vdycky články psát někde jinde, abych pak jedním klikem enter nesmazala celou slohovku x(
Miluju ten song :* A toho zpěváka xD když on se tak nádherně usmívá *in ♥*...

Už dlouho jsem sem nic nenapsala..naposledy ve středu o své závislosti na FB a jak ji chci léčit.. No..hned ten den jsem se musela přihlásit a všechno to tam zkontrolovat :D nesmát! Tak holt za závislost...

Na druhou stranu je dobře, že existuje něco jako FB. Třeba se svým spolužákem jsme si za poslední dva roky co se známe řekli možná tak "Ahoj, uhneš?" "Nazdar, jasně." Díky Facebooku jsem si začli psát a teď se možná i celkem normálně bavíme xD Taky jsem poznala spoustu nových lidí, za které jsem moc vděčná! Dala bych sem i jejich fotky, ale v tom případě by přezdívka byla tak trochu na hovno.. Chci být anonymní..takhle mě nikdo nepozná xD..

Jinak se zrovna nudím, poslouchám Alexandr Rybak - Funny Little World a přemýšlím že bych mohla najít ten jeho druhý klip, kde hraje převážně na housle a který teď běžívá na očku. K tomu samozřejmě píšu na icq xD Klidně napište, icq je v menu :) vyberte si, na tom prvním jsem ale častějí (595031577) takhle mě opravdu nikdo nepozná xD jak pyča tu vypisuju svoje icq a k tomu ještě DO MENU!

No nic, broučci, dneska se s váma tímhle článkem loučím, MOŽNÁ něco ještě přihodím, ale moc tomu nevěřím :((.. mějte zítra hezký den a dneska nádherný sny o někom koho máte rádi :) pa :*

Vzdávám se Facebooku...(aspoň na týden xDD)

17. února 2010 v 18:22 | AnoNyMGIRL..!
Ano ano, jsem zvědavá jestli to vydržím, protože tomu moc nevěřím xD Jde do toho někdo se mnou? Ne? Super, tak budu absťákovat sama.. už teď mám nutkání napsat do vyhledávače facebook.com xD NESMÍŠ!

ZtrácíšSe...

15. února 2010 v 19:08 | AnoNyMGIRL..!
Na začátek chci říct, že tenhle článek píšu po druhé, protože se mi po zmáčknutenter, smazalo všechno co jsem napsala.)
Někdy lidem zbyde jenom víra,
co se ztrácí při pohledu na svět.

Přiznejte se kdo jste se takhle nikdy necítili..určitě vás není moc a ti co to teda ještě necítili..určitě to příjde, určitě vás jednou celý svět zklame. Možná za padesát let, možná zítra...jednou se to určitě stane.

Nemám vůbec náladu se s někým vypisovat..cítím že pomalu ztrácím lidi, které mám ráda a hrozně mě to mrzí. Právě se se mnou pohádala jediná osoba, které jsem věřila a pokládala ji za nejlepší kamarádku..i když jenom přes icq..kvůli nějaký prkotině. Druhá kámoška se se mnou pohádala ze zatím pro mě nezjištěných důvodů. Jediní dva kluci, se kterýma jsem se dovedla normálně bavit se poslední dobou chovají hrozně divně..a já už fakt netuším co dělat.Nechci tady komentáře typu: Jednou se to spraví. Nebo: Určitě to bude zase v pohodě.
Protože já to moc dobře vím...ale stejně si too budu pořád pamatovat..jak řekl Miky "Potřebuju k životu i špatné pocity, bez nich by to nebylo ono, nemůžu být přece pořád veselý."
Já přece vím, že jsem ten, co chybuje,
a marně doufá
Já přece vím, že jsem ten, co chybuje,
a ke dnu vstoupá, ke dnu vstoupá

Don'tLoveMe(!!)n :*

14. února 2010 v 17:41 | AnoNyMGIRL..!
Taky vám nejdou dávat do článku obrázky? Hmm..nejspíš jdou, co? xD vždycky jenom já musím být něco extra.. Neděle nudná, asi brzo chcípnu nudou.
"Slavili" jsme tatovi narozeniny, má je sice až v neděli, ale nevadí.

Potom taky, že dneska je Valentine's Day, jsem si uvědomila už včera, ale nějak nemám náladu cokoliv oslavovat, nebo přát ostatním nějak přehnaně moc Happy Valentine's Day.

Nudím se celkem, ale budu doufat, že se to do večera spraví a objeví se něco co mi zlepší náladu :).. zatím se mějte, dneska už se asi neozvu :(..ale nějakej článek bude xD jako deníčkově se neozvu ;)

EDIT: Obrázky vyřešeny! Špatný název.. xD obrázek se jmenoval "Don't men" mohlo to být červeně zvýrazněným apostrovem, nebo srdíčkem.. :D Nemám náladu to zkoušet xD

Scotty doesn't know!!..♥♥

13. února 2010 v 21:39 | AnoNyMGIRL..!
Miluju-tenhle-song!! Omg..nananananááá...xD
Už chvilku mi hrab..copak? Jak se máte vy? Já celkem v pohodě, ale mohlo by bejt líp, musím přesvědčit kámoše, aby mě zítral přijel navštívit, jinak jsem slušně v prdeli, protože se budu celou neděli nudit.

Přemrdala jsem si celej komp, jenom proto, že jsem byla děsně zvědavá a chtěla si nainstalovat QIP, udělala jsem si srandu z kámošky, tím že jsem si založila new icq a psala s ní přes něj..samozřejmě poznala že jsem to já, tak za necelou půlhodinku provedla to co já xD mi bylo hned jasný, že je to ona, ale tak..uděláme blízkým radotst, že ano? x)
Kámoš mi konečně vysvětlit (po dvouhodinovém proslovu, že je v Testu a na icq je jenom přes telefon, se konečně vrátil) jak psát na QIPu a odesílat pomocí enter..asi vám sem ten obrázek hodím..nemálo jsem se smála xD..

No Me Doy Por Vencido...FRV-TGH

12. února 2010 v 14:35 | AnoNyMGIRL..!
Nenávidím našeho psa! Kretén to je..taky mi musí všechno rozkousat, napřed to byl telefon, potom hřeben, řasenka a teď samozřejmě i ta moje zastaralá dosluhující MP3jka..fakt tomu kokotovi přes hubu..diť dostal. A aspoň měsíc nechci ten jeho ksicht vidět..

Dneska jsem byla doma, samozřejmě mi teď úplně nenormálně třeští hlava, je mi zle a asi brzo chcípnu, takže si nezapomeňte koupit aspoň tři lahve šampáňa a uspořádat nějakou oslavu.

Možná se ještě dneska ozvu (až budu mít lepší náladu a psa zakopanýho na zahradě) mějte se..

Akoto...?

11. února 2010 v 17:40 | AnoNyMGIRL..!
<= Celá LusS..xD. NO..až na ty tmavý vlasy jsem to celá já..taky piers mám jen s dvěma kuličkama xD ale jinak fakt podoba.
Nudím se..co vy..?
Normálně bych teď byla s kýmkoliv na světě, jenom ať se tak blbě nenudím..Píšu si s jednou holčinou přes icq a úplně mě málem osralo..jako ani mi nedocházelo, že mě naši vůbec nepouští s kámošema ven, ale po tomhle....
XXX ‎(17:34):
akoto že nemôžeš chodievať vonku s kamaratmi ?
uplně mi to teď došlo..vlastně teď přemlouvám matku, aby mě pustila s kámošem do jednoho města vzdáleného asi čtyřicet kilometrů od nás na celý den...samozřejmě ho nezná ani jeden z rodičů a tak asi nikam nepojedu :(..
Ale musím věřit..třeba budou jednou chtít abych měla taky aspoň nějakej den v tomhle stupidním roce hezkej.. x)

Zatím se mějte :));)

NoSmoking / UnlessYou'ReOnFire

10. února 2010 v 19:08 | AnoNyMGIRL..!
Ohhh...nehorázná nuda. Dneska jsem byla doma, zítra zase do školy, nic zajímavýho se neděje, možná jenom to, že jsem začala psát příběh, ale nebudu ho sem ještě dávat, jelikož k němu chci mít obrázek a ten budu kreslit až ve škole ještě s rozvrhem. Ale zkráceně je to o dvou nevlastních sourozencích, kteří teda nejsou zrovna ty nejvzornější děti ..

Koukám na Ulici..asi si půjdu dát něco k jídlu a pak pootravuju lidi na icq ...

Tajná Neznámá... xD

9. února 2010 v 19:38 | AnoNyMGIRL..!
Huh, ahoj, jak se dneska máte..?
Já celkem normálně .
Právě si mě přidala na icq nějaká holka..hmm prej jsme si s ní psala včera na FB.. nevím o tom xD .
Dneska jsem byli se školou v Ostavě.. nuda jak prase, třída mi dělala ostudu xD..
Jinak se celej den nudím a nemám náladu se tu vypisovat..ze začátku jsem měla, ale teď jsem mírně mimo,...asi jsem se včera ožrala jinak nevím jakto že jsem si s tou divčinou nepsala..

Po pěti minutách:
Jo, tak si mě prej spletla.. huhu,...se mi celkem ulevilo. Nic se pro dnešek mějte, zítra možná napíšu něco delšího xD..

JustSayYes - ..say what you want to say

8. února 2010 v 20:29 | AnoNyMGIRL..!
JustSayYes

dneska jedno z mých nejoblíbenějších "vět"..nevím proč..furt si ji všude čmárám, kreslím, rychle dočmrkávám...a vůbec nemám tušení, proč.. na jednu stranu mě to štve..pokaždé, když si schci přemýšlet o blbinkách..vyjede mi tahle a věta a furt dokola si ji musím říkat. Fakt už demence toto.

Možná bych vám tak mohla povědět něco o svém životě..jsem normální holka asi stejně jako některé z vás. Pořád si stěžuju, mám problémy s kámoškama, klukama, školou a jinýma věcma..fakt všechno si moc beru.. jsem hrozně urážlivá a jednoduše se dokážu k někomu připoutat..potom mám, ale hroznej problém nechat tu osobu na pokoji, když se pohádáme.

Moje oblíbená barva je černá, červená a zelená, je mi 13, mám polodlouhé, hnědé vlasy a oči si maluju černě..hm..co povědět víc...

Mám hrozně ráda svýho brouška Martinku a ještě víc nejmenovaného Mr.X...se kterým jsem se samozřejmě musela pohádat, takže jelikož jsem se k němu lepila denně dvanáct hodin, mám teď již víše zmiňované problémy..neustále mám nutkání mu něco napsat, ale přemáhám se..holt by tohle poškodilo nenávratně moje ego a chci aby prostě první napsal on..ale on je to stejnej blbec jako jsem já, takže už si v životě asi npokecáme...

Ehmbolí mě ruce, půjdu spát...mějte se hezky, dobrou noc a pěkný sny :*

Let's run and hide.

8. února 2010 v 20:02 | AnoNyMGIRL..!
Zdravím, všechny milé návštěvníky téhle stránky. Doufám že se vám tady bude líbit a jelikož tohle bude blog zaměřený hlavně na mě a potom taky na moje povídky..ehm..v uvozovkách "povídky".. budu ráda, když sem budete často chodit a těšit mě svýma komentářema..moc děkuju všem, kteří sem aspoň jednou za čas vlezou..potěšit komentářem, nebo třeba jen tou návštěvnou.

Budu doufat, že mi to tu vydrží dlouho a neuteču jako u svých ostatních blogů..
 
 

Reklama