Stories

Blush..♥

19. února 2010 v 16:03 | AnoNyMGIRL..!
Dlouhá, hubená postava posedávající u plochého monitoru počítače si povzdechla, přepnula na jinou porno stránku a zajela myší k okýnku 'Gays'.

Old Story About Unusual Girl

9. února 2010 v 14:46 | AnoNyMGIRL..!
Bylo ráno, ráno jako každé jiné, jen pro jednu dívku bylo něčím vyjímečné, neměla tušení z jakého důvodu. Jen věděla že se stane něco nezapomenutelného, něco co změní všem jejím příbuzným, ba dokonce i úplně neznámím lidem život.

The Small Story

8. února 2010 v 20:10 | AnoNyMGIRL..!
Hubená postava lehce houpala nohama v rytmu snažíc se rukama zachytit o sedadlo židle, s hlavou skloněnou k zemi, slzama v očích a rozcuchanými černými vlasy se spoustou červených pramínků hleděla do země. Co tam hledala..? Na co koukala.? Co čekala že sakra uvidí..? Jeho?! Jeho obličej..? Jeho úsměv..? Bezchybné tělo..? Dokonalé oči, zbarvené do zelena..? Nic..jen tucet párů černobílých kachliček, čistě vyhlížejích s odrážejícím se sluncem. Jemný vánek jí čechral vlasy..čekala. Stále čekala, že si pro ni příjde, že ho třeba jednou napadne ohlédnout se za sebe..chytit ji za ruku a s úsměvem říct.. "Všechno bude dobrý, už jsem tady."
 
 

Reklama